• Nowy
Lakierowanie - usługa
search
  • Lakierowanie - usługa
  • Lakierowanie - usługa
  • Lakierowanie - usługa

Lakierowanie - usługa

40,00 zł
Tyle osób kupiło już ten przedmiot: 3
Ilość
Termin realizacji 3-5 dni

Usługa lakierowania przedmiotów dostępnych w sklepie jest oferowana przy użyciu akrylowego lakieru bezbarwnego na bazie wody.
W sklepie dostępne są przedmioty wykonane głównie z drewna sosnowego, które można wybrać w dwóch podstawowych wariantach:
 

1. Naturalne drewno: To surowe drewno, które nie jest zabezpieczone ani barwione. W przypadku wyboru tego rodzaju drewna istnieje możliwość, że drewno zostanie poddane procesowi lakierowania, który ma na celu podkreślenie jego naturalnego koloru i struktury. Ponadto lakier chroni drewno przed wpływem czynników atmosferycznych i trwałym zabrudzeniem.

2. Drewno bejcowane: Drewno to zostało już poddane procesowi barwienia bejcą, co nadaje mu wybrany kolor. Jednak drewno bejcowane jest zazwyczaj matowe, dlatego zaleca się zabezpieczenie go poprzez lakierowanie. Lakier bezbarwny nie tylko wydobywa kolor i strukturę drewna, ale również chroni je przed czynnikami atmosferycznymi i zabrudzeniem.

3. Drewno opalane: Drewno zostało poddane obróbce termicznej. Lakier bezbarwny nie tylko wydobywa kolor i strukturę drewna, ale również chroni je przed czynnikami atmosferycznymi i zabrudzeniem.

Podana cena dotyczy lakierowania jednej sztuki zakupionego przedmiotu.

1E08-329EE

Opis

Stan
USŁUGA
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.